Probleem met Siemens SE64A632 inbouw vaatwasser.

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik ben in het bezit van een Siemens inbouw vaatwasser, de Siemens SE 64A632.
Het probleem is dat op eens het water alleen nog maar uit de sproeiarmen sijpelt, deze draaien niet meer rond. Het lijkt er op alsof de waterdruk niet hoog genoeg is om de armen te laten draaien. Ik heb de armen en filters gecontroleerd maar deze zijn niet verstopt.

Iemand enig idee hoe dit zomaar kan gebeuren en hoe ik het weer kan oplossen? Is het ook te voorkomen?

Alvast bedankt!
 
Waarschijnlijk te weinig water in de machine door vervuiling van de niveauregelaar en de slang naar de kuip.
Door vervuiling denkt de niveauregelaar dat er genoeg water in de machine zit.
Inmiddels al erg vaak besproken op dit forum.
Water moet ongeveer tot net onder de zoutpotdop staan.
Doe er handmatig eens wat water bij en je weet genoeg.
 
Dank je wel voor je feedback.
Ik heb er wat water bijgegooid en de sproeiers draaien dan inderdaad wel rond.

Hier en daar heb ik kunnen lezen dat dan de machine er uit moet en dan het labyrint en de niveauregelaar verwijderd moeten worden en schoongemaakt. Denk je dat het ook op te lossen is met een 'sodakuur' om allereerst te proberen?

Weet nu in ieder geval waar het aan ligt!

Dank!
 
89566_IMG2011030800421_1.jpg

89566_IMG2011030800422_1.jpg


Hi,

Nou ik heb de vaatwasser inmiddels uitgebouwd en met het juiste gereedschap de zijkant open kunnen maken.

Ik zie de rode vlotter, maar die kan gewoon vrij bewegen. Zie de foto.
Als ik de vaatwasser aanzet, kan ik zien wat er gebeurt.
Hij gaat eerst afpompen en daarna stroomt er weer water in.
Dat ronde plastic met blauwe stangetje boven de rode vlotter, zet uit en klikt dan een schakelaartje. De vlotter komt omhoog door het water en klikt ook een schakelaartje. Als ze geklikt zijn, loopt het water weer weg totdat de schakelaars weer om zijn en dan gaat het zo nog een keer of 4.

Maar vol met water loopt de bak nog niet....

Ik snap nu niet waar het aan kan liggen. Heb jij nog een idee?? Hoe kan ik wat testen?

Dank!
 
De waterhoogteregelaar met de 2 schakelaars is zwaar vervuild en de toevoerslang naar de kuip toe ook.
Deze vervuiling zorgt voor een te vroeg werkende hoogteregeling en geeft de machine dus verkeerde informatie.

Uitbouwen dus en schoonmaken.
 
Bedankt Co!
Heb die regelaar schoongemaakt en de slang naar de bak. Vooral de slang zat vol met troep, ik denk wat kalk etc.

Alles schoon en hij staat nu weer goed te draaien (uitgebouwd nog, eerst even kijken of alles weer netjes afgesloten zit en niet lekt)

Thanks!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
1
Weergaven
2K
Keuken
S.oldeerbout
Reacties
15
Weergaven
9K
Keuken
S.oldeerbout
  • Gesloten
  • Aleloi
  • Keuken
  • 0
  • 3K
Reacties
0
Weergaven
3K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via