Plexiglas monteren

Status
Niet open voor verdere reacties.
Dankje voor het antwoord.

Ik zal eerst de mening van het thuisfront :oops: vragen hoe ze over dit idee denkt.

Nogmaals er is nog niets geplaatst, gemaakt dus alle ideeën zijn welkom.

Robke
 
Robke,

Je hoeft niet bang te zijn dat glas gaat scheuren of breken.
Er is namelijk speciaal glas welke zeer hoge warmte aan kan.
Dit is namelijk gehard glas.

Ga naar een plaatselijke verfwinkel of glas groothandel.
Zij kunnen je ermee helpen en aanwijzingen geven hoe je deze het beste kunt plaatsen.

Rik
 
Hoi,

Dankje voor alle antwoorden. We hebben alle antwoorden bekeken en zijn er nog niet direct uit. We houden 2 mogelijkheden open. Of plexiglas/hardglas of als 2e de leistenen vloertegel doormidden zagen en hier een plint van 30 cm van te maken.

Wat we nu doen is eerst de keuken laten plaatsen (zal waarschijnlijk eind november zijn. Dan van deze twee een proefstukje plaatsen en kijken wat het mooiste in onze ogen is.

Als alles volgens schema verloopt zijn we dan ook uit de verbouwing en kan ik weer beschikken over mijn eigen computer. Zal dan (als ik eraan denk) een foto sturen.

Groetjes,
Robke
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan