Plaatsen gevelkachel in schuur

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Eindelijk een gevelkachel gevonden die ik in mijn schuur kan plaatsen...

Nu is het zo dat de schuur is geïsoleerd. Ik heb voor de buitenmuur (wel aan de binnenkant natuurlijk) metal-stud profielen gezet waarop underlayment platen geschroefd zijn. Tussen de platen en de muur is isolatie aangebracht. (dak en vloer zijn ook geïsoleerd).

Nu de vraag. De gevelkachel wordt dus op de underlayment platen gemonteerd. Moet ik eerst een asbest plaat o.i.d. tegen het hout monteren alvorens de gevelkachel op te hangen ivm temperatuur/brand e.d.?

Bedankt voor jullie antwoord.
 
Asbest doe maar niet, dat is al weer een tijdje verboden...

Ander brandwerend materiaal lijkt me niet onverstandig zoals bijv. promatect (brandwerende plaat), eterniet (asbestvrij), wellicht groene gipsplaat (i.v.m. vocht).

(Verder zou ik in ieder geval zorgen voor een luchtspouw tussen de isolatie en de buitenmuur, maar dat was de vraag niet.)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan