Philips LB016X 165C wisselstukken

Status
Niet open voor verdere reacties.
De plastic kap op deze ledlamp is gebarsten. Voor de rest is ie nog prima. Kan ik dat kapotte element vervangen? Waar vind ik dat. Komt er op aan dat de diameter exact pas is
 
Dergelijke LED-plafonniers (ik neem aan de hand van dit topic maar even aan dat het een plafonnier is) worden ergens in het verre oosten geproduceerd en losse onderdelen ervoor zullen helemaal niet beschikbaar zijn. Want Philips gaat echt geen magazijn vullen met losse onderdelen voor armaturen, die ze toch nooit zullen verkopen.

Je zou dus zelf moeten kijken bij Ali of zo, of je een losse kap kunt vinden voor een schappelijke prijs. Waarbij zoals je al zegt, het erg op de maat van de kap aankomt. En anders zal het denk ik dus gewoon een nieuwe plafonnier worden.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan