Oude paumelle uit kozijn halen

Ik wil graag de oude paumelles vervangen omdat ze verroest en beschilderd zijn.
Bij deze scharnieren zit de inbus aan de onderkant, als ik die eruit draai, komt er geen enkele beweging in de paumelle. Heeft iemand een idee hoe ik de scharnieren uit het kozijn kan halen?
 
102774_images3_1.jpg


Meestal zijn het deze paumelle, inbus verwijderen, bij het draadeindje, dan kunt de paumelle uit het kozijn frikken, de vaste pen zit misschien wat strak in het kozijn.


102774_201412131634182022190794_1.jpg
 
Ok, en de oplossing is ?
Ik kan helaas nergens anders iets vinden, dat topic is ook niet duidelijk, een zoon heeft het opgelost, maar hoe ?
 
Dat topic heb ik inderdaad ook gelezen. Helaas staat er niet bij hoe het opgelost is.
Misschien toch proberen iets harder er wrikken, maar ja ik wil het kozijn ook weer niet beschadigen...
 
In ieder geval bedankt voor de moeite.
Ik heb ook geen idee wat er los moet komen wanneer ik de inbus verwijder, kan zelf op internet ook niets vinden. Misschien toch voor de hulzen kiezen die ik ergens op internet vond, maar die zijn zo ontzettend duur!
 
Plaats anders even een paar foto's van de paumelles.
Dan wordt het misschien wat duidelijker.
Nu is het allemaal gissen welke dat het zijn.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.925
Berichten
1.040.592
Leden
111.954
Nieuwste lid
Pietertje!
Back
Bovenaan Onderaan