Ondergraving huis muurschade

Status
Niet open voor verdere reacties.
Door graafwerkzaamheden aan het talud voor mijn huis zijn de muren gaan scheuren.

Is het mogelijk om in de lintvoegen ankers te plaatsen die de zaak bij elkaar houden?

Zo ja, hoe wordt dit bij de hoeken opgelost?
Kunnen de scheuren ooit nog uit het zicht blijven, zonder te hoeven kwasten?
 
Dit is helaas zo'n vraag, waarvan ik vrees dat het antwoord niet via een forum te geven is.

Verzakkingen die leiden tot scheuren kunnen alleen ter plaatste door een vakman / aannemer of andere deskundige beoordeeld worden.

Maar wellicht heeft een ander forumlid nog suggesties?
 
Als de schade veroorzaakt is door anderen wil ik u aanraden direct foto's te maken van alle muren, ook de niet gescheurde, u hebt dan bewijs.
Ook oudere foto's waar de muren op staan kunnen hun nut bewijzen, staan daar geen of kleinere scheuren op dan staat u sterker.

De reden hiervoor is dat u de veroorzaker mogelijk aansprakelijk kunt stellen voor de schade die is ontstaan.

Voor het herstellen is het aan te raden een aannemer of bouwkundige om raad te vragen, die hebt u ook nodig voor het bepalen van de eventuele schade, op afstand is dit niet mogelijk.

Succes.
 
Je lijkt terug te gaan naar de tijd dat huizen nog niet werden gefundeerd toen waren muurankers in zwang.

Rockwool bied tegenwoordig ankers voor de hoeken. Bij lintvoegen midden in de wand zal je toch naar RVS oplossingen moeten, maar daarbij krijg je het niet uit het zicht.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan