Nieuw expansievat installeren

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Wij willen een nieuw expansievat plaatsen, Nu lees ik overal dat we eerst de waterdruk moeten wegnemen. Ons probleem is dat er geen duidelijke plaatst is waar we water kunnen laten weglopen of bijvullen. Tenzij eventueel onderaan (in de kelder) een grondradiator (foto 3). Alle hulp en info is welkom! :wink:
108577_DSC09005_1.jpg

108577_DSC09007_1.jpg
108577_DSC09010_1.jpg
 
Nu toch de hele installatie leegmoet , zou ik een andere prescofiller plaatsen , dat is een complete groepje met vul en aftapkraan , die oude op cv zit er niet al te best uit

52218_images_1.jpg


en tussen expansievat zou ik een snelkoppeling plaatsen , dan kun je het vat altijd eraf draaien zonder hele installatie af te tappen !!
52218_download_2.jpg
 
Hé Mobel,

Dank je wel voor het advies, zijn die spullen ook gewoon in een doe het zelf winkel te koop (gamma bijvoorbeeld)?
 
Weet ik echt niet , anders bij een speciaalzaak voor cv materialen of online.
 
Voordruk expansievat controleren en juist instellen ... wordt vaak vergeten maar o zo belangrijk voor goede werking installatie !
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan