Muurtje voor muurtjevoetbal

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,
Ondanks dat ik het leuk vind om met mijn zoontje te voetballen, wil ik wat minder tijd besteden aan het terugschieten van de bal.
Daarom wil ik in onze tuin een verplaatsbaar muurtje/wand maken waar hij tegen aan kan schoppen zodat de bal vanzelf weer terugkomt. Met welk materiaal kan ik het beste zo'n muurtje maken?
Metselen is een optie maar steen is erg zwaar en ik wil het na gebruik ook graag aan de kant kunnen zetten. Daarom dacht ik aan iets van hout (planken of een plaat). Uiteraard moet de bal er wel goed vanaf stuiteren, moet het stevig zijn en tegen regen kunnen.
Graag jullie ideeën!
 
Aantal reacties verwijderd, dit is een klusforum, geen orthopedagogisch forum.
 
Dat wordt lastig om het verplaatsbaar te maken. Alles wat je van hout maakt heeft als nadeel dat het enorm veel herrie geeft als de bal er tegenaan geschoten wordt.

Ik weet niet hoe je tuin ligt ten opzichte van de buren, maar om problemen te voorkomen zou ik gaan voor een stenen muurtje. Geeft veel minder lawaai.
 
De netten die over een aanhanger gespannen moeten worden om wegwaaien van materiaal te voorkomen lijken me uitermate geschikt voor uw doel, ze zijn verkrijgbaar in verschillende maten.
Er zit rondom een sterk elastiek waaraan het opgehangen kan worden en dat tevens zorgt voor het terugveren van de bal.
 
Misschien een constructie met oude bielzen? Die zijn vrij dik en zwaar en geven wellicht minder herrie.
 
De bielzen zijn zoals je al zegt dik en zwaar, en dus nogal moeilijk te verplaatsen.

volgens mij is het idee wat jan geeft van een net goed bruikbaar. een aantal haakjes aan de muur, en het andere stuk aan een boom knopen ofzo, wat maar net :lol: uit komt
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan