Miele w110

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb een probleem met mijn wasmachine de miele w110 mijn vrouw vond een veer van 17 cm lengte die afkomstig is van de deksel omdat die geen vaste stand meer heeften vrij soepel open en dicht gaat,mijn vraag is waar en hoe kan ik die veer weer op zijn plaats zetten ? zit de veer links of rechts van de deksel ik heb gekeken maar kan het niet zo snel ontdekken.
Mvrg LK van der Veen
 
De veer heeft 1 lange poot 6,5 cm en een veergedeelte van 6 cm en een kortere poot van 3,5 cm en of het van de deksel afkomstig is weet ik eigenlijk niet zeker maar het vermoeden is wel daar gezien het soepel lopen van de deksel,mijn vrouw vertelde dat de machine vroeger als het was programma afgelopen was er een klik te horen was en dat dat niet meer het geval is.?? geen idee waar die veer voor dient wel weten we zeker dat het van de wasmachine is.

Mvrg LK van der Veen.
 
43170_Veer_miele_w110_1.jpg


Dit is de veer.

Mvrg LK van der Veen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan