Miele W 8315 geluid, bonken zodra hij ging centrifugeren

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo allemaal,

Ik ben in het bezit van een miele W8315 ( W 838 ) wasmachine. De laatste tijd maakte hij best wel wat geluid, bonken zodra hij ging centrifugeren. De laatste keer dat hij dat deed was afgelopen weekend. Het bonken was zo hard dat de hele machine bewoog. Hierna had hij het gehad. Als ik hem aanzet dan is er niets aan de hand, althans dat zou je denken. Als ik hem op wassen zet dan loopt hij vol met water maar op het punt dat de trommel moet gaan draaien stopt hij, lijkt af te slaan. Het spoelen lampje gaat dan knipperen, ik probeer ze te tellen en kom uit op een stuk of zes ( kunnen er meer zijn )

Mijn vraag. Het is al een oud beestje, zeker tien jaar, is het de moeite om hem te laten maken? Is er iemand die mij kan vertellen wat het probleem zou kunnen zijn?

Bedankt zover.
 
Bij een dergelijke leeftijd kunnen de schokdempers defect zijn, die kunt u zelf vervangen, als u de trommel met de hand soepel op en neer kunt drukken zijn ze defect.
Het niet meer draaien van de trommel is waarschijnlijk te wijten aan de koolborstels die op zijn, dat kunt u ook zelf als u handig bent.
De machine is normaal gesproken deze reparaties wel waard, een (plaatselijke) monteur kan dit beoordelen.
 
Bedankt voor uw bericht. Ikzelf ben niet echt handig en ben ook niet in het bezit van het benodigde gereedschap. Toch heb ik vandaag de bovenkap er even afgehaald en kwam tot de conclusie dat de trommel wel heel erg veel weg heeft van mijn hangmat. Hij schommelt alle kanten op dus dat van de schokbrekers lijkt me heel erg logisch. Verder dan dat ben ik echter niet gekomen. Misschien is het beter om maar een nieuwe aan te schaffen en deze aan een handige doe het zelver af te staan.

Bedankt in ieder geval.
 
Klopt dat hij schommelt zijn 2 fouten 1 is schokbreker 2 is koolborstels (knipper letje)
is te maken (zijn niet orgineele onderdeelen voor )
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan