Mechanische ventilatie - afsluitkap

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Op de eindpunten van de mechanische ventilatie bevinden zich afsluitkapjes die op het gat in de muur of plafond klikken (zie foto).

afsluitkap.jpg


Wie weet hoe dergelijke dingen heten en waar ik ze (eventueel on-line) kan bestellen.
Ik was onlangs bij de bouwmarkt en kon ze daar niet vinden.

Dank bij voorbaat.

jma2
 
Bedankt Michiel!

Ondanks de verwijdering van de link(s) in je mail, genoeg info om te vinden wat ik zocht.

jma2
 
@ Michiel_H,
in de forumregels staat precies wat wel en niet toegestaan is op het forum.

Cynische opmerkingen zijn in principe wel toegestaan maar niet echt leuk.

Begin eerst eens met de forumregels te lezen, ze staan er niet voor niets.

Voor de duidelijkheid, ik heb die links verwijderd en de laatste zin toegevoegd, het blijkt dat mensen ook zonder directe link naar een commerciële site wel vinden wat ze zoeken.
 
Anemostaat.... een mooi woord (nog nooit van gehoord)!

Ik dacht eraan om een paar van die "anemostaten" te vervangen in ons net gekochte huis. Die dingen zijn echt smerig... en ook het binnenin zittende schuimringetje is erg vies en vertoont maar weinig elasticiteit meer.

Alleen nu gezien dat ze wel prijzig zijn, dus ik zal eerst maar eens een operatie "schoonmaak" plannen en zien of ze nog steeds zo opvallen tegen mijn net wit-geverfde plafonds.

Als iemand nog tips heeft om die dingen terug wit te krijgen... en om die schuimringen proper te maken, laat ze maar komen.

Bedankt voor alle reacties.
 
Noteer wel eerst even in welke stand hij staat voordat je hem uit elkaar haalt.
Als het goed is is het systeem nl. gebalanceerd met de andere anemostaten in toilet douche en keuken.
Zet je 1 verder open dan kan dat nadelig werken voor de ventilatie in andere vertrekken.
 
Ik heb ze laatst schoongemaakt met een vloeibaar schuurmiddel XXX
De schuimring is los te koop maar helaas hebben de meeste bouwmarkten
ze niet in het programma.
 
Dat nachtje biotex heeft wonderen verricht! Jammer dat er 3 schuimringen stuk zijn.
Ik heb ze er maar zo stuk terug ingedaan, maar als ik ooit vervanging vind, dan wil ik nog even de puntjes op de i zetten en ze alle 6 vervangen door nieuwe.

Bedankt voor alle tips!

jma2
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan