Lekkende afvoer toilet

Beste klussers,

Afgelopen week een nieuwe toiletpot (Atlantic wandcloset Owen van de Gamma) geïnstalleerd. Deze lekte bij de aansluiting van de pot naar de afvoer. Omdat ik niet goed had gemeten was de afvoerset te kort afgezaagd, ik dacht dat hij daardoor lekte. Vandaag met een nieuwe aansluitset de boel opnieuw aangesloten met wat vaseline op de rubbers, maar helaas blijft het lekken. Het is een druppel per uur, maar toch ligt er in de ochtend een klein plasje onder het toilet. Heeft iemand een suggestie wat het probleem is? Zie bijgevoegde foto van het lekkende deel.

Vriendelijk dank voor het meedenken.



IMG_0969.png

IMG_0970.png
 
Komt het niet hoger weg?
Maak het goed droog en gooi er een paar emmers water in de pot zodat je de afvoer kunt controleren.
Lekt ie dan nog dan pot verwijderen soms is pot uit loop niet rond of zit af wijking in dan moet pot retour (garantie)
 
nee, ik heb op het forum al wat rond gelezen. Emmers water maakte duidelijk dat het in de afvoer zit. pijpje stortwater is echt droog.

Ik dacht zelf ook aan een fout in de pot (zie foto 1,2,3) dus ik ben blij dat jij daar ook aan denkt @Henk253!
Ik ben ondertussen bij de Gamma terug geweest en heb een nieuwe pot gehangen. Hangt nu twee uur en vooralsnog lijkt het droog, zie foto 4(ik heb sindsdien een paar keer doorgespoeld).

Bedankt voor de reactie!



IMG_0980.jpeg

IMG_0977.jpeg

IMG_0981.jpeg

IMG_0988.jpeg
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via