Lekkage rioolbuis

Goedenavond,

Wellicht heeft iemand tips omtrent ons probleem.

Na de sloop van ons huis en de nieuwe installatie van de wc boven kwamen wij er beneden achter dat de rioolbuis lekte. Wij hebben met spoed loodgieters laten komen en die gaven aan dat de verticale buis van ons huis prutswerk was met te veel moffen en kleine buizen. Dit hebben ze nu vervangen voor een grotere buis, maar opnieuw lekkage. Het water lijkt omhoog te komen bij een mof (zie foto). Hoe kan dit na de reperatie van de loodgieters? Duidt dit op verstopping?

Alle tips zijn welkom! Bedankt.

image.jpg
 
LOODgieters lijkt me sterk toe dat die 1 lijmsok hebben geplaatst.
maak eens een foto van afstand zodat ik ook boven in kan kijken.
 
Hoe is de leiding boven die sok en die leiding water leiding maak even wat closeup foto`s hebben deze ouwe loodgieter ook wat te kijken:wink:
 
Achterzijde ook even controleren met closetpapier
achterlangs, de bovenste sok
--------
Kan ook rest zeep resten zijn want rubber moeten ingevet worden boven die sok is het ook iets vettig voel je
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan