Lekkage kelder via ingang gas/stroom

Ik denk dat @De loodgieter het bij het rechte eind heeft. Een monteur die de meter komt vervangen heeft hier gewoon geen zin in. Het hoort ook niet bij de opdracht die aan hem verstrekt is.

Laat een installateur langskomen en laat die bellen, wij treffen dit zo vaak en als installateur bellen en dan word het opgelost. Is en hoort bij hun aansluiting alleen als particulier word je van de kast naar de muur gestuurd en geloven ze je dus niet zo snel.
 
Toch nog even een vraag over het blokje wat ik op advies van @Auto-Geen heb verwijderd. Zoals te zien in onderstaande afbeelding lijkt er wellicht toch nog functionaliteit mee te zijn gemoeid? Dit weet ik niet zeker, vandaar de vraag. Er zit iets geels om de buis heen.
Zie ook nog een foto van het blokje uit elkaar, zodat zichtbaar is wat dit precies is.

upload.png
 
Ik denk dat hun die beugel geplaatst hebben om de mantel buis binnen en denk ook buiten om hem te centreren tegen dat gat en toen dicht gemaakt hebben zodat het dichting middel niet weg kon zakken.
Naamloos.jpg
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan