Lekkage in Siemens vaatwasser SE65560/19

Status
Niet open voor verdere reacties.
Mijn vaatwasser stopte steeds voortijdig en begon af te pompen. Uit dit geweldige forum vond ik al gauw dat de bodem vol water stond waardoor de beveiliging aan sprong. Vaatwasser uitgebouwd en gedroogd, vervolgens bekeken tijdens een wasbeurt.

Telkens aan het einde van het innemen van water, wanneer de blauwe schakelboom (10 in Siemens SE65560 blijft water nemen, vervolgens wegpompen ) de niveauschakelaar (1) activeert, springt er wat water uit de bovenkant van de luchtkamer (7).

Heeft iemand een idee hoe dit te verhelpen?

Bedankt
 
Type nummer staat in titel: SE65560/19 FD is 7909

die slang heb ik nog niet schoongemaakt. Ga ik doen.
Wat is de link tussen die slang en de luchtkamer?
 
Inderdaad was de slang van het labyrint naar de kuip dichtgeslibt. Het koste me wel moeite om te ontdekken hoe ik er het beste bij kan komen (inbouwmodel dus eerst deur eraf, klep onder aan de voorkant losschroeven). Hij doet het weer als een zonnetje!

bedankt!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan