Lekkage aansluiting oude afvoer

Cmf

  • #1
Mijn dochter woont in een flat. We zijn de badkamer aan het renoveren. Bij het weghalen van het plafond werd een reparatie van de doucheafvoer van de bovenburen zichtbaar.
Het lijkt erop dat een pvc-afvoer is aangesloten op een oude stenen of metalen afvoer. De oude afvoer is ongeveer 100 mm en de doucheafvoer 40 mm. De ruimte ertussen is afgedicht met één of andere zwarte massa (zie foto's). De aansluiting is lek, waarschijnlijk aan de onderzijde.
Vragen:
- wat is de zwarte massa?
- is het een optie om die zwarte massa weg te halen en opnieuw te vullen?
- opvullen met wat? Het moet absoluut dicht zijn.

Groeten,
Kees

 
  • Klusservice
    Klusidee
    Klusidee helpt je met het vinden van een klusoplossing! Kom je er zelf niet uit en heb je een vakman nodig schakel dan de klusservice van Klusidee in. Direct een vakman inschakelen
  • Jan

    Algemeen beantwoorder
    Moderator
    • #2
    Ik zou contact opnemen met de verhuurder of de VVE, als het huur is moet de verhuurder het (laten) maken en in het andere geval zorgt de VVE er voor dat het gerepareerd wordt.
     

    Login

    Je wachtwoord vergeten?
    Nog niet geregistreerd? Registreer nu