Krakend dak met sandwichplaten.

Om het kraken van deze dakconstructies te verminderen wordt van alles ondernomen. Zo wordt ook voorgesteld om isolatie aan te brengen tussen pannen en platen. Daarmee wordt niet voorkomen dat de dakpannen opwarmen en uitzetten/krimpen.

Ik heb helaas zelf ook zo'n krakend dak.Wij wonen reeds 16 jaar in dit huis ,zijn er zelf wel aan gewend geraakt ,maar loge's schrikken zich vaak een hoedje. Ik zoek naar een redelijke oplossing.Een nieuw dak vind ik te kostbaar en ook maar weer afwachten of met een soortgelijke constructie het probleem opgelost is.
Nog niemand ervaring met het aanbrengen van zonnepanelen op zo'n dak. In feite breng je dan een extra isolatie laag aan boven de pannen,waardoor de warmteafgifte naar de pannen en platen duidelijk minder is. Zo'n investering betaald zich zelf nog terug ook.
 
Afgesplitst van ander topic, topic kapen is niet toegestaan.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.930
Berichten
1.040.661
Leden
111.956
Nieuwste lid
slechte-kluskabouter
Back
Bovenaan Onderaan