Kraan zit muurvast

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo, wie kan mij een tip geven hoe ik mijj kraan los krijg en kan vervangen.

hij zit muurvast.
Ik zal er een foto bij voegen

88648_DSCN21551_1.jpg


88648_DSCN21541_1.jpg
 
Had gisteren precies hetzelfde probleem,heb toen de spoelbak losgemaakt en uitgehaald,kon toen goed bij de kraan en kreeg hem snel los,nieuwe kraan kun je dan ook goed bevestigen. even inspuiten met kruipolie kan ook helpen..
 
Speciale tang gaat hem niet worden hier.
Als het goed is zit er een gleuf in het messing draadeind dat je aan de onderzijde rechts ziet, hier past een platte schroevendraaier in.
Als ik me niet vergis zit er om dit draadeind een langwerpige moer 13 mm die je met een passende ringsleutel los kunt draaien.
Van tevoren even inspuiten met WD 40 o.i.d.
 
Neesje schreef:
Als ik me niet vergis zit er om dit draadeind een langwerpige moer 13 mm die je met een passende ringsleutel los kunt draaien.

klopt, maar met een stokschroevendraaier, of een ratel met lang verlengstuk, gaat dat nog makkelijker. laat wel iemand de kraan goed vasthouden.

groeten b
 
Ik heb me met tangen en al ingelaten en de bout is afgebroken, :)

Alles opgelost, koste wel een zere hand waar nu nog de tang en sleutel in staan afgedrukt maar de klus is geklaard.
bedankt voor de hulp van het mee denken.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan