Koppelstuk/chuck van asje verwijderen.

Ik heb bij Banggood een electromotortje gekocht. op de as zit een klein bithoudertje gemonteerd met twee inbusschroefjes. Die heb ik losgedraaid, maar krijg met geen mogelijkheid het bithoudertje verwijderd. Graag jullie advies. Ik wil er een tandwieltje op monteren.

Bedankt bij voorbaat.
Ad
 
Hierbij een foto.

IMG_20221016_122636.jpg
 
Weet je zeker dat de bithouder er wel vanaf kan?
Ze worden soms gemonteerd door ze heet te maken waardoor ze iets uitzetten. Als je ze dan op het asje zet en ze koelen af dan zitten ze muur vast.

Kun je het asje zien zitten als je in de opening kijkt waar de bithouder zat?
Dan zou je een soort van poulie trekker kunnen proberen. Eventueel zelf iets knutselen.
 
Laatst bewerkt:
Ja, ik begin er ook aan te twijfelen. dan zetten ze dus zeker eerst de bithouder vast met de inbusboutjes en vervolgens dat verhittingsproces?
Ik zie het asje op zich wel,de bithouder is versmald onderaan in de binnezijde, maar daaronder zit weer een opening met de normale diameter die over het asje valt en inderdaad heel vast lijkt te zitten.

Ik zal eens over de poulie trekker gaan denken, maar ben bang dat ik inderdaad zelf iets moet gaan verzinnen.

Bedankt voor je antwoord, Remmus.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan