Beste Henny.
Bedankt voor de snelle tip.
Inmiddels is het met veel moeite gelukt, maar bij onze machine zaten vijf schroeven en ook aan de achterkant moest er een plaatje af.
Het zijn koolborstels in een metalen hulsje, dus ze zullen in zijn geheel vervangen moeten worden. Aangezien we in Portugal wonen zal het wel even moeilijk zijn om eraan te komen.
Gelukkig heb ik nog een machine staan, maar die hapert ook helaas. Als mijn Bosch het weer doet, beginnen we daaraan. Dan kom ik hier vast weer terug.
Wat een geknoei trouwens. Hiervoor heb ik een Bauknecht bovenlader gehad die het 18 jaar zonder haperen heeft gedaan.
Ik heb hem weggedaan omdat er scheurtjes in de trommel kwamen en dat vertrouwde ik niet, maar hij waste nog prima. Slechte koop deze dus, al doet hij het al ruim 10 jaar.
Nog bedankt, Muisje.