Koelkast gaat vriezen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Wij hebben een koel/vries combinatie van Whirlpool voor Ikea. (hij is inmiddels ongeveer 7 jaar oud) We hebben hem op stand 1 staan, maar elke keer is alles bevroren, dan zet ik hem een dagje uit en dan weer aan, dan doet ie het soms een paar dagen goed, maar vervolgens gaat ie weer vriezen. Weet iemand hier een (simpele) oplossing voor?
 
Dank u wel, heeft u ook enig idee hoe ik aan die thermostaat kan komen? Ik begreep dat het handig is als je een typenummer hebt, maar dat kan ik niet vinden
 
Misschien op de achter zijde

Whirlpool citeerd

Het typenummer is een combinatie van letters en cijfers (bijvoorbeeld AKR 905) die u op de zilverkleurige sticker op uw apparaat vindt. Soms wordt het typenummer ook vermeld op het apparaat zelf.
 
Monteur54 schreef:
Vernieuw de termostaat maar dan is het nog niet opgelost
kun je alles weg gooien
Dus daarmee bedoel je, dat ik wel een nieuwe thermostaat kan kopen, maar dat de kans bestaat dat dat niet de oplossing is. Hoe groot is die kans, en heb je toevallig enig idee wat zo'n thermostaat kost?
 
Zit de termostaat bij deze kast in een pijpje geschoven dan moet de orginele er in anders kan er een imitatie in
een imitatie kost maar 17.50
een orginele denk wel 50 euro
 
Voor je een thermostaat koopt kun je een aan/uit thermostaat ook loskoppelen en beoordelen of het de thermostaat is of wat anders.
Of de huidige thermostaat doormeten/testen is ook nog een optie.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan