Klik aan klik uit achter 12 x 40watt halogeen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb twee mini inbouwdimmers gekocht (max 210 watt) voor 2 lampen. Op 1 lamp werkt hij goed (minder watt), op de andere werkt hij eventjes goed en daarna valt hij uit. Ik denk dat hij te warm wordt omdat ik er een lamp op heb aangesloten met 12 x 40w halogeenlampjes. De lamp is sowieso te fel. Helpt het als ik er 7 uit draai of blijft er dan toch een te hoog wattage op zitten? Overigens stopt hij er ook mee als ik de lamp uit doe.

Alvast bedankt voor een antwoord!

Groetjes,
Maira
 
Ah, dat kan inderdaad ook, 12 x 15 watt. Ik klus veel maar electra blijft voor mij raadselachtig :-). Dank! Ik haal er nu 7 uit en als dat niet mooi is ga ik naar 12 x 15!

Groetjes
Maira
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan