Kinzo 8E113 kolomboor

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik wil de boorkop eraf halen om een andere diepte instelling er op te zetten ipv het plastic ding dat er nu opzit maar ik krijg de boorkop niet los
wie weet raad
groetjes Harry
511__10_1.jpg
 
Aan twee kanten tussen de kop en as (is +/-17mm) een wig slaan, waarscijnlijk zit de 13mm kop vast met een morse conus B16, kan goed vast zitten.

Anders de moer van de boorhandel (onder de schakelaar) demonteren, pas op zit een veer in, de boorhandel uitnemen, en de gehele as uit de machiene laten zakken.
 
Ik gebruik daar een schuin geslepen oude steeksleutel voor die als wig fungeert, maat 17 of 19 mm.
 
Kijk eens goed of er wel een konus zit,
die machine die ik had van dit typen had een vaste as
en kon niet verwisseld worden
( tenzij je de hele kop demonteerde )
 
De boorkop zit of met een conis, of met schroefdraad op de as.
Boorkop en as zijn en kunnen nooit één geheel zijn, ze moeten uitwisselbaar zijn, en het zijn ook verschillende materialen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan