Isolatie dampfolie

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo

Ik ben de zolder aan het isoleren. Ik heb isolatie geplaatst zonder alu folie, aan de gemeenschappelijke muren met de buren (een enkelmuur). Nu vraag ik mij af of het eigenlijk nog nodig is om een dampfolie te plaatsen, aangezien er geen vocht kan optreden op deze muren. Als dit nodig is waarom dan?
 
Warme vochtige lucht zal niet zo snel van jouw naar de buren gaan. Het verschil in temperatuur op jullie zolders zal niet zo groot zijn.
 
Folie plaats je meestal als je condensvorming verwacht, omdat er temperatuursverschillen zijn zodat het vocht uit warme lucht op koudere oppervlakken neerslaat.
Zoals WGB al zegt zal het temperatuursverschil tussen jullie twee zolders waarschijnlijk klein zijn, met dus een kleine kans op condenseren.

Als je echt safe wil zijn sluit je de isolatie toch af met een dampwerende folie.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan