IS-RA punt verleggen

Status
Niet open voor verdere reacties.
In mijn jaren 60 woning zit mijn IS-RA punt in de wand in de woonkamer op ca. 1 meter hoogte.

Dit wil ik nu verplaatsen naar de andere wand in de woonkamer op 30 cm hoogte. De kabel is lang genoeg, dus ik hoef niet in te korten of te verlengen.

Wat voor aansluiting kan ik het beste toepassen?

Ik denk zelf aan een enkelvoudige inbouwdoos in de muur en daarin een dubbelle UTP aansluiting te monteren.

Dan kan ik 1 UTP aansluiting gebruiken voor de binnenkomende telefoon lijn en de andere UTP aansluiting gebruiken voor mijn computer netwerk dat van boven af komt.

Johan
 
Geen probleem dit kan gewoon. Let wel op dat de kabel indien doorboort of anderzijds beschadigd later weer vervangen kan worden. Met andere woorden gebruik een pijp.
 
Let wel op dat de kabel indien doorboort of anderzijds beschadigd later weer vervangen kan worden. Met andere woorden gebruik een pijp.

Ja, precies, zo wil ik het nu uitvoeren. De blauwe kabel vanuit de kruipruimte door een 5/8ste pijpje naar boven brengen ingefreesd in de muur, 30cm vanaf de vloer.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan