Is dit een beginnende zwam?

Rbak11

  • #1
CFC3729D-8584-4CB5-B0C4-E981DA3E5BE4.jpeg
 
  • Klusservice
    Klusidee
    Klusidee helpt je met het vinden van een klusoplossing! Kom je er zelf niet uit en heb je een vakman nodig schakel dan de klusservice van Klusidee in. Direct een vakman inschakelen
  • Rbak11

    • #2
    Eerste bericht, dus ziet er niet uit, maar kan iemand mij laten weten of dit mogelijk een beginnende zwam is?
     

    Kees

    Vaste Beantwoorder
    • #3
    dit deel van de reactie verwijdert door moderator ivm reactie op bovenstaande verwijderde bericht

    Als het al een zwam is, dan met een schimmelwerend middel behandelen.
     
    Laatst bewerkt door een moderator:

    Edwinnn

    Vaste Beantwoorder
    • #4
    Gezien zijn staat van dienst zou ik afgaan op het advies van @Kees Als die man onzin-adviezen gaf, was hij al lang geen vaste beantwoorder meer. Met adviezen van mensen die alles met vuur op lossen (ik heb de andere topics ook even gelezen), zou ik in het bijzonder voorzichtig zijn.
     
    • Like
    Waarderingen: Vonken_trekker, Kees, de cargadoor en nog 1 andere persoon

    Rbak11

    • #5
    Dank allen voor jullie reacties. Ik zat laatst te denken kan het mogelijk zijn dat het een aftakking zijn van de blauwe regen? Zo nee zien jullie wat geks aan de kleur vd stenen, die aanslag is wat zacht namelijk.
    Nogmaals ik waardeer alle input!

    3EE77F91-B545-429E-8E2E-569353AB6E4B.jpeg
     

    Haemmertime

    Vaste beantwoorder
    • #6
    Of het een zwam is weet ik niet, ik lees overigens wel een hoop gezwam, als ik de cargadoor een kleine tip mag geven, pas de toon van je berichten wat aan.
    Het lijkt mij overigens meer op een kruipruimte dan op een dak.
     
    • Like
    Waarderingen: Vonken_trekker

    Kees

    Vaste Beantwoorder
    • #7
    de cargadoor schreef:
    Ga jij maar met je schimmelwerend middel het dak op
    Laat ik nou helemaal niet snappen, hoe je erbij komt dat dit op een dak is!
    Er is in de startpost totaal niets vermeld over waar dat is en uit het plaatje lijkt het ergens op de grond naast een muur te zijn.

    En inderdaad: je lijkt nogal gek te zijn op het gebruiken van vuur als remedie voor allerlei problemen.
    Daar ben ik zelf een fel tegenstander van! Voor je het weet staat de boel in de hens.

    de cargadoor schreef:
    of zijn het hier allemaal beginnende doe het zelfers tjonge tjonge
    Verder heb je geen problemen? Anders misschien toch maar even naar iemand die je beter kan helpen. :evil:
     

    Login

    Je wachtwoord vergeten?
    Nog niet geregistreerd? Registreer nu