Houten vloerdelen verwijderen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Goedemiddag,

Ik ben bezig om 3 beschadigde vloerdelen te vervangen van mijn planken bouwvloer op de 1e verdieping.
Bij het verwijderen van de planken loop ik tegen het feit aan dat de uiteinden vast blijven zitten in de muur, onder plint.
Het lijkt erop dat ze vast gezet zijn op de laatste constructiebalk die paralel loopt aan de plint, die zich volledig onder de plint/in de muur bevindt.
Ik kan niet zien of er een spijker zit. Op alle YouTube filmpjes lijkt het dat men de planken normaal gesproken zo oplicht.
Het liefst wil ik uiteraard de plint laten zitten omdat hij heel oud is. Is er hier iemand die bekend is met dit probleem?

IMG_7046.jpg
 
Als de spijker dicht bij het uiteinde zit kun je harder trekken, dan scheurt de plank uit.

Maar plint er af maakt eea wel makkelijker..
 
oke bedankt! Ik ga nog een poging wagen met een beitel, om wat meer ruimte tussen de balk en de plank te creëren. Tot nu toe heeft wrikken weinig opgeleverd, behalve meer zijwaartse beweging. In het slechtste geval moet de plint er toch af
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan