Hoe verwijder ik krasjes&beschadigingen op PVC raamprofi

Status
Niet open voor verdere reacties.
Dag handige mensen,

als totale leek in de verbouwingswereld,ben ik op zoek naar een wondermiddel om beschadigingen en krasjes op een PVC raamprofiel zo goed mogelijk,tot volledig weg te werken.Wie van jullie kent hier een wondermiddeltje voor?
Bestaat er een middeltje dat verkrijgbaar is in verschillende kleuren?Want we hebben een grijs raamprofiel,en de beschadigingen zijn diepe krasjes die we graag met iets zouden opvullen.

Alvast heel erg bedankt!!!
Groetjes,
Bart en Esmiralda
 
Beste Tiho,
Om meer gedetailleerd te zijn,de beschadiging bevindt zich op de het profiel waar de schuifrail van onze schuifdeur zich op bevindt,en helaas is deze niet te vervangen.
Kan ik deze niet met bepaalde substanties opvullen?
Bedankt voor je reactie!!
Groetjes
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan