Hoe pijp loodrecht uit muur doortrekken langs muur?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Beste klussers, ik heb een situatie waarbij een 16mm elektrapijp loodrecht uit de muur komt (zie foto).

12992_pijp_loodrecht_uit_muur_01_1.jpg


Deze pijp wil ik door laten lopen over diezelfde muur. Nu zou ik dat met een dubbele bocht kunnen doen, maar dat lijkt me niet zo netjes. Ik heb nu een eindlasdoos met achterinvoer gevonden (zie foto), kan ik die in deze situatie gebruiken? Zo ja, hoe zet ik die vast? Normaal gesproken zit er een schroefgat in de achterkant van de doos, maar hier niet vanwege de achterinvoer voor de pijp.

12992_pijp_loodrecht_uit_muur_02_1.jpg
 
Die dozen zet je niet vast , eigenlijk nooit.
Normaal dozen worden door de buizen op hun plaats gehouden je moet nl. elke 10 cm vanaf een hulpstuk een zadel zetten.
 
Pijp even in de achteringang lijmen.
De uitgaande pijp met een beugel dicht bij de lasdoos vastzetten, dan zit het geheel wel vast.
 
Da's mooi, dan ga ik het zo proberen. Thanks!

Nu bedenk ik me, dat gaat natuurlijk niet op als je flexibele buis zou gebruiken (doe ik niet hoor)... dan kun je hem beter wel vastzetten lijkt me. Alleen bij bovenstaande doos wordt het dan lastig.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan