Hangend toilet lekt bij rubbermanchet afvoer

Goedemiddag,

Ik heb een nieuw, hangend toilet geïnstalleerd met een Geberit UP320 inbouwdeel en een saniclear itsie toiletpot. Na opnieuw een aansluitset te hebben gemonteerd (ik dacht dat ik verkeerd gemeten had) lekt hij nog steeds tussen het keramische afvoerdeel en de rubbermanchet van de zwart kunstof afvoerbuis. De druppels water komen tpv de rode pijlen naar buiten. Ik zie vooral dat de buitenkant van de keramische afvoerleiding (foto 1) niet rond is en vermoed dat daar het probleem zit. Maar hoe moet ik dit oplossen? Bedankt!



1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
 
Door de kunststof afvoerbuis over de keramische afvoer te schuiven + achterzijde pot af te tekenen en vervolgens de afvoer in het inbouwdeel te schuiven en de voorkant van het tegelwerk af te tekenen. De afstand tussen de streepjes heb ik opgemeten en met die maat is de kunststofafvoerbuis ingekort.
 
Kijk als je zeker weet dat het daar weg komt en niet hoger dan kan het wezen een gietfout dan zal je andere wc moeten hebben.
Ik zou hem droog maken en weer plaatsen en dan een paar emmer water in de pot gooien en dan controleren of afvoer als ie lekt.
De toe voer zit ook ver in de pot die kan ook lekken dan moet die aansluiting beter gemaakt worden.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan