H Hak 26 nov 2011 #1 Hallo vloerverwarming pomp werkt niet pomp middels schroef gedraaid , zit niet vast as draait wel, juiste condensator vervangen, systeem ontlucht, water bijgevuld, pomp krijgt spanning maar doet nog steeds niets wat nu ?
Hallo vloerverwarming pomp werkt niet pomp middels schroef gedraaid , zit niet vast as draait wel, juiste condensator vervangen, systeem ontlucht, water bijgevuld, pomp krijgt spanning maar doet nog steeds niets wat nu ?
Obelix2 Specialist Witgoed 26 nov 2011 #2 Zit er nog een maximaal thermostaat tussen? Waar heb je spanning gemeten, op de pomp of op het stop contact? Maak even een foto, dat beoordeeld wat makkelijker.
Zit er nog een maximaal thermostaat tussen? Waar heb je spanning gemeten, op de pomp of op het stop contact? Maak even een foto, dat beoordeeld wat makkelijker.
H Hak 26 nov 2011 #3 Obelix2 schreef: Zit er nog een maximaal thermostaat tussen? Waar heb je spanning gemeten, op de pomp of op het stop contact? Maak even een foto, dat beoordeeld wat makkelijker. Klik om te vergroten... spanning gemeten stopcontatc en op kastje dat naar pomp gaat ( openschroefd waar de condensator zit
Obelix2 schreef: Zit er nog een maximaal thermostaat tussen? Waar heb je spanning gemeten, op de pomp of op het stop contact? Maak even een foto, dat beoordeeld wat makkelijker. Klik om te vergroten... spanning gemeten stopcontatc en op kastje dat naar pomp gaat ( openschroefd waar de condensator zit
H Hak 26 nov 2011 #4 Spanning gemeten stopcontatc en op kastje dat naar pomp gaat ( openschroefd waar de condensator zit
Obelix2 Specialist Witgoed 26 nov 2011 #5 Dus je pomp krijgt spanning in het aansluitkastje op de pomp. Dan mag je er gerieflijk van uit gaan dat je pomp is doorgebrand op de wikkeling.
Dus je pomp krijgt spanning in het aansluitkastje op de pomp. Dan mag je er gerieflijk van uit gaan dat je pomp is doorgebrand op de wikkeling.
P Pompiedompie 26 nov 2011 #6 Het standenschakelaartje wil ook wel eens de geest geven. Soms helpt het verzetten tijdelijk. Het veiligst is om even met een Ohm- meter door te meten. Dat geeft definieve zekerheid.
Het standenschakelaartje wil ook wel eens de geest geven. Soms helpt het verzetten tijdelijk. Het veiligst is om even met een Ohm- meter door te meten. Dat geeft definieve zekerheid.