Goosteen afvoer ipv toilet

Status
Niet open voor verdere reacties.
Kort vraagje (hopelijk):
Ik wil ipv een WC (pot) een gootsteen afvoer maken. WC afvoer zit in de grond (110mm of 90) en ik wil alles zo 'laag' mogelijk houden; gootsteen (kastje) komt recht boven de afvoer (ipv toilet-pot dus ahw).
Kan ik het beste gewoon een verloop inzetring 110-40mm in het 'gat in de vloer' stoppen en vanaf daar verder?

21204_verloop_1.jpg


Of gebruikt men hier in de regel iets anders/speciaals voor?
 
Ik ga een hele (reeds bestaande) 'goosteen/keukenblokje installatie, inclusief boiler enzo in 1 keer verplaatsen (hopelijk :D ) daar zit dus al een heel afvoer systeem in; Deze is 40mm dus dan heeft 50mm op het einde niet zo veel zin.

Ik heb de toiletpot nog niet er af, maar meestal zit daar in de vloer toch zo'n rubberen manchet waar de toilet afvoer buis min of meer los insteekt? Ik wil nl. evt. de mogelijkheid houden er in de toekomst weer een toilet van te kunnen maken (is een huurpand, mocht de verhuurder het in originele staan terug willen).
Dat is het natuurlijk beter om niet meteen in die 110mm in de vloer een inzet ring te lijmen, toch?
Wat zou dan de beste optie zijn?
 
Och, als ie van 40 naar 50 naar 110 gaat is dat niet vreemd hoor. Maar zo'n inzetring die je zo in een waarschijnlijk aansluiting met rubberen manchet is een prima optie voor jouw toepassing. Zeker als je de situatie later weer terug wilt kunnen bouwen.
 
Nog even checken:
Ik heb de pot er af gehaald. Daar zit dan (natuurlijk) zo'n witte wc 'manchet/sok', 110mm. Het lijkt mij handig als ik die straks ook weer gebruik, dan kan ik er later (makkelijker) altijd nog weer een toilet van maken. Als ik de 110-40 rechtstreeks in de vloer lijm krijg maak ik het mezelf lastiger als er weer een toilet van gemaakt moet worden, toch?

Plaats ik dat verloopje 110-40 rechtreeks in die witte manchet of lijm ik aan dat verloopje eerst nog een klein stukje 110mm buis en dan in dat stukje buis de 110-40 verloop lijmen?
 
Ik kan vanaf hier die witte manchet niet zien, maar als het goed is past die verloopring zonder lijmen IN dat witte manchetrubber. In het kleinere gat in die verloopring lijm je vervolgens een 50mm of 40mm pijp (al naar gelang de gekozen ringmaat).

Als je straks weer een toilet wilt, trek je die verloopring zo weer uit de rubbermanchet en zet je het toilet terug.
 
Zo'n witte manchet is het:
21204_images_1.jpg


Maar ik dacht dat een kort stukje 110 buis wellicht (dus volgorde: witte manchet-stukje 110mm (bijv. 15cm)-verloop 110-40) voor wat meer stabiliteit zou zorgen, maare.....niet nodig dus......
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan