Goed of niet goed?

Graag jullie mening.

Onderstaande oplossing heb ik onlangs toegepast en mijn klant gaat hiermee niet akkoord. Ik ben het met hem eens dat dit geen schoonheidsprijs verdient maar natuurkundig en praktisch is er in mijn optiek geen probleem. Het loopt goed door en het lekt niet. Een sifon met een hogere uitgang had mijn inziens hetzelfde effect gehad. Wat vinden jullie?

20201104_122234.jpg
 
Ik vind dat als jij hiervoor betaald krijgt je een held bent.

Er mankeerd heel wat aan.
Maar..... Hoe goed jij het ook vindt je klant moet het goed vinden niet jij.

En je komt op een dhz forum je gelijk halen, lijkt mij ook niet de bedoeling.
 
@The headhunter dank voor je reactie. Ik hoor heel graag wat er allemaal aan mankeert, vandaar ook mijn vraag op dit forum. En ik probeer zeker niet mijn gelijk te halen, wel zou ik graag leren van mensen met kennis en ervaring, die dit ook willen delen en niet enkel kritiek leveren.
 
Zelf zou ik het syphon lager zetten. De haakse knie van het syphon gelijk met de hoogte van de pijp in de muur. Scheelt drie knieen.
 
Sifon iets lager, direct haaks de muur in.
Aansluiting van de vaatwasser hoger dan hoogste punt van het waterslot, iets hoger dan de aansluiting op de muur.
Je wilt zo min mogelijk horizontale stukken waar water in kan blijven staan.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan