Gipsblok verankeren

Ik ga gipsblokken plaatsen die ik eerst met specie vastzet op de betonnen grond.

Die gipsblokken hebben aan bovenkant een messing.

1. Hoe zet ik daar een hoekprofiel op om vast te zetten aan een ander gipsblok? Messing gewoon weg snijden/zagen?
2. Kun je gewoon een draadnagel gebruiken om dat hoekprofiel vast te zetten op het gipsblok of scheurt dat gipsblok dan?

as.47407103.jpg


Bedankt.
 
Dat denk ik ook maar het zijn lijkt mij niet deze die je OP de messing (het hoge gedeelte op het gipsblok) moet slaan (met een spijker?)
Lijmbouwmuuranker  40 x 68 x 22 mm (1,25 ) Verzinkt per stuk FG512,4068 Z op=op 5410439567688 ...png
 
En dan haal je de messing gedeeltelijk weg (om muuranker te plaatsen) en boor je beide gipsblokken dus een gat, plug erin en vastzetten met schroef?
 
Ja gewoon met een hamer en een beitel een tik er tegen. Je hebt ook van die u beugels en nog een ander type die je ook naast de mes kan plaatsen
 
Ok bedankt. Ik heb bijgesloten instructie bij Knauf gevonden hoe gipsblokken te plaatsen. Het anker zet ik verder dan vast met gipsplug in het gipsblok. Moet goed komen. Zal kijken of ik specifieke u beugels voor giosblokken met messing kan vinden.
 

Bijlagen

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan