Geiser overleden?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Waarschijnlijk hangen hier mensen rond die heel wat meer kaas hebben gegeten van geisers dan is :-) Sinds twee dagen heb ik het euvel dat mijn geiser vreemd doet. En met vreemd doen bedoel ik dan:
-Water niet meer erg warm
-De vlammen (niet de waakvlam, maar het 'grotere' vuur) blijven nog een halve minuut branden nadat de warmwater kraan al dicht is
-Soms stopt de waterstroom, komt er een wolk stoom uit de kraan, gevolgd door bruinige troep, waarna de waterstroom weer vanzelf op gang komt.
De laatste servicebeurt is alweer een dik jaar geleden, maar of dit met een servicebeurt goed gaat komen betwijfel ik.
Maar goed, ik heb er dan ook totaal geen verstand van.
 
Zo snel mogelijk een vakman er bij halen en de geiser niet meer gebruiken, als de hoofdbrander door blijft branden kan de geiser exploderen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan