Gasleiding 20cm naar rechts verplaatsen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Allereerst hallo allemaal, nadat ik alle vele nuttige tips van dit forum heb gehaald is dit de eerste klus waar ik geen antwoord op kan vinden en mij dus geregistreerd heb en een topic aanmaak.

Ik heb vandaag de sleutel van mijn nieuwe woning gekregen en wil zelf de keuken plaatsen.

Nu moet ik de gasleiding 20cm naar rechts verplaatsen, zie de rode punt op de rode foto, hierdoor komt de kraan op 50cm ipv 70cm.

kan ik gewoon een stuk uit de cement dekvloer bikken, de leiding opnieuw buigen en op 50cm monteren of vergeet ik hier iets?

102072_gastoevoer_keuken_2.jpg


Ik kijk uit naar jullie reactie.
 
Niet gaan bikken

Muurplaat los en voorzichtig buigen het is kunststof buis met inlage

12496_Naamloos_88.jpg
 
Bedankt Henk,

Dank voor je reactie, maar die gele buis moet uit het oog. Ongeveer 10 cm naar rechts vanuit de huidige leiding begint het kook "schiereiland". Dan kan ik het achter het passtuk laten vallen

Vandaar dat ik aan de optie dacht van wegwerken in de vloer en dan weer omhoog laten komen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan