Fonteinmeubel ophangsysteem bedenken

Ik ben voornemens om voor ons toilet, welke ik later dit jaar wil gaan verbouwen, zelf een meubel te maken voor ons fonteintje. Ik zeg meubel maar het wordt een (simpele) boomstam plank met waskom en designsifon onder een inbouw fonteinkraan. Simpel, mooi, strak en vooral goedkoop want ik heb alles al liggen/gekregen.

Ik kom er in mijn hoofd alleen niet uit hoe het geheel op ga hangen omdat ik een blinde montage wil terwijl het meubel een diagonaal wordt. Het idee wordt zoals de eerste foto hieronder maar dan in de vorm van de tweede foto hieronder (zonder het hele kastje eronder dus).

1757596532660.png
1757596565829.png


Ik ken de reguliere blinde montage beugels/pennen maar wat je dan vaak doet is het meubel hier overheen schuiven, maar dit zal met een diagonaal niet gaan als ik beide kanten evenveel ondersteunt wil hebben.
 
Je zou het met ophang haken kunnen doen.
https://www.google.com/search?sca_e...agJLnAQtKgLegQIFRAB&biw=1249&bih=577&dpr=1.53

 
Ik vrees dat je dan uitkomt op haken die hoger/langer zijn dan dat het hout dik, en het principe onzichtbaar dus geen sprake meer van is.
 
Is het de bak van de 2e foto?
Dus een driehoek met 2 hoeken eraf, zodat het een onregelmatige vijfhoek wordt?

Een driekhoek is wel blind op de hangen, maar bij die vijfhoek worden de krachten nogal groot.

Hoewel het wel weer kan als het een dikke plank is zoals de 1e foto: 2 dikke stukken draadeind de muur in waar je de plank op duwt.
 
Heb geen foto van mijn eigen plank want moet alles nog zagen etc. maar het wordt zoals onderstaand echt een driehoek, en dan met een ronde kom erop. in het midden die overigens ook een beetje voorbij de rand steekt.

1757598352048.png
 
ik zou 2 stukken draadstang m14 of 16 oid in de muur lijmen met een chemisch anker en hier dan het stuk blad overheen schuiven, daar waar de lange schuine kant zit de draadstang gewoon wat langer laten
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan