Etna vaatwasser;probleem

Vorige week kocht ik voor mijn 90 jarige moeder een tweedehands/als nieuwe vaatwasser. Ik geloof in het goed van, elke mens ..
De verkoper zei dat hij goed werkte..
hij stak de stekker in en de vaatwasser maakte geluid.
Thuisgekomen monteerden we de vaatwasser.

We zetten hem aan en na een minuut
in plaats van water IN de machine, stroomde het er onmiddellijk weer uit langs de afvoerslang..
de machine viel onmiddellijk stil.
help !!!
 
Je kunt dan wel help!!! roepen, maar daar kom je echt niets verder mee.
Om te beginnen is men hier erg geïnteresseerd in typegegevens, dus die op het typeplaatje staan.

Vervolgens zou het handig zijn te vermelden hoe een en ander aangelegd is, want indien de afvoerslang verkeerd zit loopt de vaatwasser al meteen leeg, zonder dat er iets fout aan hoeft te zijn. Dus graag foto's van die afvoerslang, dus zoals deze naar de afvoer loopt.

Overigens maakt elke vaatwasser, of ie nou goed functioneert of niet, na aanzetten afpompgeluiden en zegt de actie van de verkoper totaal niets over de staat van het apparaat.

De volgende keer toch maar bij een betrouwbare leverancier / winkel kopen in plaats van tweedehands. Eventueel een budgetapparaat, altijd nog beter dan een apparaat in onbekende staat van een particulier. Heb je ook nog eens twee jaar garantie.
 

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
  • Mischa_f
  • Keuken
  • 3
  • 6K
Reacties
3
Weergaven
6K
  • Gesloten
  • Anton39
  • Keuken
  • 4
  • 8K
Reacties
4
Weergaven
8K
  • Gesloten
  • Mr. Black
  • Keuken
  • 1
  • 9K
Reacties
1
Weergaven
9K
Reacties
8
Weergaven
3K
Keuken
S.oldeerbout

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via