Etna vaatwasser;probleem

Vorige week kocht ik voor mijn 90 jarige moeder een tweedehands/als nieuwe vaatwasser. Ik geloof in het goed van, elke mens ..
De verkoper zei dat hij goed werkte..
hij stak de stekker in en de vaatwasser maakte geluid.
Thuisgekomen monteerden we de vaatwasser.

We zetten hem aan en na een minuut
in plaats van water IN de machine, stroomde het er onmiddellijk weer uit langs de afvoerslang..
de machine viel onmiddellijk stil.
help !!!
 
Je kunt dan wel help!!! roepen, maar daar kom je echt niets verder mee.
Om te beginnen is men hier erg geïnteresseerd in typegegevens, dus die op het typeplaatje staan.

Vervolgens zou het handig zijn te vermelden hoe een en ander aangelegd is, want indien de afvoerslang verkeerd zit loopt de vaatwasser al meteen leeg, zonder dat er iets fout aan hoeft te zijn. Dus graag foto's van die afvoerslang, dus zoals deze naar de afvoer loopt.

Overigens maakt elke vaatwasser, of ie nou goed functioneert of niet, na aanzetten afpompgeluiden en zegt de actie van de verkoper totaal niets over de staat van het apparaat.

De volgende keer toch maar bij een betrouwbare leverancier / winkel kopen in plaats van tweedehands. Eventueel een budgetapparaat, altijd nog beter dan een apparaat in onbekende staat van een particulier. Heb je ook nog eens twee jaar garantie.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.925
Berichten
1.040.612
Leden
111.953
Nieuwste lid
Nixxbizz
Back
Bovenaan Onderaan