Doorboren van niet-gemetselde bakstenen Waalformaat?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb nog een partij volle bakstenen Waalformaat liggen en ik zou hiermee een originele tuinmuur willen maken, met een patroon. Hiervoor zou ik de bakstenen moeten doorboren (diameter van ongeveer 2cm) om er dan stangen door te steken.
Mijn vraag is nu; met welke boor kan ik dit doen zonder de steen te laten splitsen? Want mijn pogingen tot nu zijn vruchteloos. Zijn er naast een bepaald boortype nog andere voorstellen om het splitsen van de bakstenen te omzeilen?

Bedankt!
SamPe
 
Waarom moet er wapening doorheen? Je kunt beter penanten in de muur opnemen waarin dan wapening in de holle ruimte binnenin de penant zit.
 
Ik heb ook diamantboortjes gezien van minder dan 25mm. Ook een kroon, maar niet met tanden maar met diamant op de kroon.

Bij de betere ijzerwarenhandel.
 
Als de stenen niet te hard zijn dan kun je proberen om de hardmetalen punt van je boor van scherpe snijkanten te voorzien, water er bij als koeling en de machine niet op kloppen zetten, en geduldig de boor zijn werk laten doen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan