Deurkozijn plaatsen in smalle opening

Beste klussers,

Momenteel ben ik in mijn huis aan het verbouwen en wil een nieuw tussenwandje plaatsen met daarin een deur. Deze deur valt dan tussen de trap en een muur in de uitsparing bedraagt daar 87cm. Als ik voor standaard kozijnen ga zijn die altijd heel dik waardoor ik een kleine deur overhoud.

Nu zag ik een Amerikaans filmpje waarin ze het eigenlijk met wat planken doen, een stootrand je en aftimmerlatjes.
Waarom gebeurd dat hier eigenlijk niet?
En zou dit voor mij een uitkomst kunnen zijn of moet ik dat niet willen?
 
Bij een houten tussenwandje kan dat ook makkelijk, je hebt dan voldoende "vlees" om alles vast te schroeven.
 
Als je het goed past en meet kun je net een deur van 83 cm kwijt. Met een sponning van 15 mm links en rechts heb je nog een vrije doorgang van 80 cm.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan