Deur bevestigen inbouwkoelkast

Ze hebben in mijn keuken een tweedehands inbouwkoelkast geplaatst alleen komt het bevestiging van de deur niet overeen met de schroefgaten van de oude koelkast. Ik weet niet wat ik nodig heb om de keukendeur te plaatsen. Heeft iemand advies welke materialen ik nodig heb en hoe ik de deur kan plaatsen?
Hier de foto's van de geplaatste inbouwkoelkast zodat jullie kunnen zien waar de schroefgaten zitten.

IMG_E3231.png
IMG_E3232.png
 
Ik neem aan dat "ze" ook weten hoe de deur gemonteerd moet worden. Want deze bevestigingsmiddelen zullen bij de 2e hand koelkast gezeten hebben.

Vanaf een scherm is het lastig raden, want veel bruikbare informatie staat er niet in je bericht.
 
Lijkt er op dat een sleepdeur principe is.
Dat betekent dat er een aparte keuken/koelkast deur vóór de echte koelkastdeur gemonteerd moet worden.
Deze deur heeft z’n eigen scharnieren en neemt, bij openen de koelkast deur mee. Hiervoor moet er sleep houders en glijders op beide deuren gemonteerd worden.
Deze zijn universeel beschikbaar.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.925
Berichten
1.040.621
Leden
111.953
Nieuwste lid
Nixxbizz
Back
Bovenaan Onderaan