dampfolie aanbrengen onder de funderingsbalken

Oke top dan leg ik de underlayment gewoon op de pir en sluit in de naden zoveel mogelijk af met pur en alu tape. Ja waarom ik niet voor beton koos is een goeie vraag, ik heb nog nooit een dergelijk project gedaan zelf zoiets bouwen, en dit leek makkelijker zeker achteraf ben je wat flexiberler met bijvoorbeeld je riool doorvoer. Maar al doende kreeg ik toch wel wat spijt dat ik het toch niet met beton deed. Hopelijk is dit uiteindelijk net zo goed, beton zal denk alleen wat langer mee gaan ?
 
Oke top dan leg ik de underlayment gewoon op de pir en sluit in de naden zoveel mogelijk af met pur en alu tape
Zelf zie ik daar het nut niet zo van in. Maar het kan geen kwaad dus wordt het algemeen gedaan.
Beton gaat langer mee. In hout gemaakt is veel comfortabeler je moet het bouwfysisch goed afwerken. Het deel isolatie vraagt aandacht. Naden die strak aansluiten of afsluiten kunnen zonder tape en of schuim. Maar ja wat is goed en strak afsluiten.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan