Dakgoot verven

Status
Niet open voor verdere reacties.
Dag
Ik ben buiten aan het schilderen met Wijzonol LBH systeemverf en wil de dakgoot (Ubbink 205) ook schilderen in dezelfde kleur als de kozijnen.

Nu wordt enerzijds in de winkel verteld dat het beter is om aparte verf voor kunststof te gebruiken maar niet echt nodig en anderzijds hoor ik dat dit absoluut niet met deze verf kan.

Wie weet mij te vertellen wat wijs is. Plus: krijg ik evt. andere verf wel op dezelfde kleur gemengd of kan ik daar problemen verwachten ?

Alvast bedankt

Machiel
 
Beste Pepjo,

Oh ja dat kan ik vast wel, alleen ik weet niet of ik het dan "goed" doe of dat de vellen er na een jaar bijhangen. Ik weet inmiddels dat de systeemverf Alkydverf is (of oid) en ik had het vrolijk op de dakgoot van polyester gekwast, ware het niet dat ik plots hoor dat dit niet kan. Daar komt mijn vraag vandaan en omdat ik toen verschillende info had dacht ik ik stel de vraag hier. Dus, als dit een goede oplossing is vind ik het prima, maar ik weet het niet.

Groeten

Machiel
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan