Cementstuc napleisteren zonder gips

In mijn badkamer heb ik enkele wanddelen welke in principe ter voorbereiding waren voor betonciré/microcement. Helaas ben ik uit financieel oogpunt genoodzaakt om hier vanaf te zien en ga ik dit zelf afwerken met een twee componenten waterdichte coating. Deze coating vereist echter een watervaste ondergrond.

De ondergrond is op dit moment watervast uitgevoerd, want het is op basis van cementgebonden stucwerk gedaan. De wanden zijn al netjes vlak, maar er zit hier en daar nog een oneffenheid in welke ik nog even wil nalopen. Normaal zou ik dit doen met een beetje dunpleister, maar dit is uiteraard niet watervast.

Wie heeft hier een andere suggestie wat ik zou kunnen gebruiken? Cementstuc lijkt mij over het algemeen een grotere korrelgrootte te hebben.
 
Ik heb het uiteindelijk met voegmortel gedaan, dat ging heel makkelijk. Dus als iemand hier nog eens tegen aanloopt, is dit een goede optie!
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan