Cementresten, welke plaat aanbrengen ?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Goedendag,

ik de badkamer heb ik een hoop oude tegels verwijderd van het onderste deel van de muur (+/- 160cm hoog). Helaas blijft het cement waar deze mee tegen de muur gelijmd waren zitten en is dit zeer lastig er af te bikken met een hamer en een bijteltje.

Ik zit er nu over na te denken om een saneerfrees te huren en het daarmee te doen of....

Ik zorg er voor dat boven de cementresten iets wordt aangebracht wat ongeveer net zo dik is als de cementresten en hierop "lijm" ik weer een plaat waarop ik dan uiteindelijk weer van voor af aan begin met tegels en stucwerk.

Vraag is nu, welk soort plaatmateriaal is hier het beste voor beschikt ? Het liefste zou ik een dikke lijm gebruiken (iets cementachtigs) zodat de plaat gewoon tegen de muur aan kan en ik er achter "volstort".

Alle tips welkom (ook wat betreft inderdaad de optie saneerfrees)
 
Het gedeelte met de cementresten glad stucen en het gedeelte er boven opvullen met stuc zodat een glad geheel ontstaat.
Uw methode kan ook maar kost veel meer werk, tijd en materiaal.
 
Dank voor je reactie.

Ja, dat was in eerste instantie het idee.

"probleem" is echter dat boven de 160cm het dan een hele dikke laag gaat worden.

Op het deel van 160cm willen we namelijk weer tegels aanbrengen (deels iets hoger, deels iets lager) en dan het stucwerk gelijk laten komen met de tegels. (dus niet dat het stucwerk "dieper" zit dan de tegels maar op gelijke hoogte komt)

Omdat de cementlaag zo'n 1cm is, gaat daarboven dan dus een stuclaag komen van iets van 2 centimeter.

Dat lijkt wat veel van het goede, vandaar dat ik een andere oplossing zoeken... (maar wellicht volledig overbodig inderdaad....)
 
Boven de 160 cm zit maar een klein stukje muur, dat is ook in twee lagen te stucen.
Met een wat dikkere laag tegellijm zijn de tegels door iemand met ervaring ook op de cementresten te plakken, dit stuk hoeft niet eerst gestuct te worden.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan