Cellenbetonmuurtje rechter maken

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik heb zojuist een kort cellenbetonmuurtje gebouwd van vloer tot plafond en zo'n 50 cm diep. Deze is bedoeld als zijkant van de douchekabine. Nu ik er zo naar kijk is het muurtje niet helemaal recht geworden, vanaf de helft ongeveer helt hij een beetje opzij en over een hoogte van 150 is er een verschil van 1 cm. Kan ik dit muurtje nu het beste stuccen (en zo ja hoe)?
Daarnaast heb ik 10cm dikke Ytong blokken gebruikt, die ik allemaal aan de muur heb bevestigd met veerankers. Zal deze muur sterk genoeg zijn om een draaidouchedeur (die best wel zwaar is) aan te hangen?

Dok
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan