CAP/ vereffeninspunt wasruimte?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Naast de badkamer heb ik de voormalige wc omgebouwd tot washok. Er is een vloertje ingestort op Lewisplaten op een houten balklaag.
Hierin is een afvoer geplaatst voor noodgevallen, als de wasmachine zal gaan lekken. De waterleiding voor de wasmachine is van kunststof en de afvoer ook. Verder zijn er geen metalen delen, behalve de wasmachinekraan.

Is in deze ruimte een CAP/ vereffeninspunt nodig? Zelf denk ik van niet, want dan zou je dat ook moeten doen als de wasmachine in een keuken staat.
Maar ik wil het zeker weten.

Hierbij moet ik ook vermelden dat de elektrische installatie nieuw is, dus aan de huidige norm moet voldoen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan