Buitenmuur boorgaatjes vullen

Bij de in de gevel ingebouwde brievenbus zitten een hoop boorgaten vanwege de vele bedrijfsnaambordjes/aanwijsbordjes voor gas/water/electra die er in de loop van de jaren opgeboord zijn. Ik wil ze opvullen, maar niet met cement, dat is een te groot kleurverschil. Ik denk aan het verpoederen van een reserve steen en de poeder mixen met transparante lijm/kit. Kit is misschien niet optimaal omdat het uiterlijk van kit overheerst. Welke lijm is daarvoor geschikt? Of is er een betere aanpak?

1697353096458.jpg
 
Er is ook kleurpoeder dat je door cement kunt mengen. Vergt wel wat ervaring, omdat de kleur anders wordt als het cement opdroogt.
 
Ik heb dit soort gaatjes gevuld met kant en klaar voegmiddel uit koker. En dan mengen met gruis van een oude steen, voor de kleur.
 
gaatjrs opvullen met specie oid en dan het (boor) stof van de oude steen in de natte specie drukken
 
Zoals hierboven beschreven:
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan