Brandrol op kalkzandsteen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik wil mijn kelder waterdicht maken. Nou wil ik op de buitenmuur van kalkzandsteen brandrollen aanbrengen. De muren wil ik eerst voorbehandelen met bitumen primer.
Dit zou beter werken dan koude kleefstof.

Heeft iemand hier ervaring mee of een beter idee?

Vr gr Weka
 
Bedankt Edwin.
Ik kan nergens op internet iets vinden over bitumen primer, dan moet ik maar eens in de bouwmarkt gaan kijken.

Vr gr Weka
 
Je koopt waarschijnlijk bij de bouwmarkt alleen klein verpakking en ik weet niet hoe groot die muur is maar je hebt wel wat nodig.
Ik weet ook niet hoe ik jou via de mail kan bereiken maar de grote verpakking moet je niet bij de doe het zelf zaak halen.
Ik mag hier geen namen noemen anders had ik het je verteld.
 
De goede bouwmaterialenhandel heeft dit op voorraad of kan het bestellen.
 
Da's wel een goeie die van dat brandbare. Ik zit wel in een kuil en dan vuur erbij...

Alleen primer is dat voldoende om brandrollen aan te brengen of moet daar dan nog een dunne laag koude kleefstof overheen?

Ik had al wel via een zoekmachine gezocht naar "bitumen primer"en ook wel een merk gevonden alleen staat daar dan niet bij hoe te verwerken.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan